Buhalterinė apskaita yra viena iš esminių sėkmingo ir sklandaus verslo sudedamųjų dalių, todėl AssistPRO šias paslaugas patiki tikriems savo srities profesionalams. Bendradarbiaudami su buhalterines paslaugas teikiančiomis įmonėmis (priklausomai nuo Jūsų verslo dydžio ir pasirinkto miesto Lenkijoje) garantuojame greitą ir su patikimu partneriu paslaugų atlikimą.

Vadovaujantis Lenkijos įstatymais buhalterinė apskaita įmonėje turi būti vedama nuo pat pirmos įmonės įsteigimo dienos. Kiekvieną mėnesį įmonė privalo pateikti visas ataskaitas atskaitingoms valstybinėms institucijoms, to nepadarius kelis mėnesius Lenkijos institucijos gali panaikinti PVM kodą.

Buhalterinės apskaitos išlaidos gali siekti nuo 90-140 EUR* netto +23% VAT / mėnesiui (iki 15 sąskaitų) + papildomos išlaidos darbuotojui įdarbinimui ir darbo užmokesčio apskaičiavimui.

*Tarifai ir kaina gali kisti pasikeitus užsienio šalių įkainiams, dėl valiutų kursų svyravimo, dėl AssistPRO įmonės sprendimo, taip pat pasikeitus nacionaliniams ar tarptautiniams mokesčiams bei rinkliavoms. Norint gauti tikslų pasiūlymą su kainodara – susisiekite!

Jei turite klausimų, visada galite susisiekti su mumis.
Mes galime jums padėti!